Zveme Vás do atraktivního, moderně vybaveného fitness s aktivní kardio-zónou!

Fitness je vybaveno nejnovějšími stroji řady Technogym EXCITE s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček nebo kotoučů fixovaných jednoduchým a pochopitelným způsobem.
V případě potřeby je v dosahu obsluha, která je Vám vždy k dispozici a ukáže jak se stroji manipulovat.
K dispozici jsou rovněž jednoruční činky od hmotností odpovídajícím cvičení pro začátečníky až po hmotnosti vysoce náročné přípravy specializovaných sportovců. Posilovací stroje Vám umožní plný kruhový trénink zahrnující všechny svalové partie.
Fitness je rovněž vybaveno posilovacími lavicemi a strečinkovou zónou pro nezbytné protažení Vašeho těla.
Najdete zde i stroj pro posílení svalových partií a úponů pro rehabilitaci po problémech v kolením kloubu.

TechnogymKompletní vybavení stroji značky Technogym je zárukou kvalitní zátěžové techniky posilování nebo i jen intenzivního zvyšování vaší kondice.

Kardiozónu tvoří třináct trenažérů: běžecké pásy, kola, bruslařské trenažéry, synchro (lyže), horizontální rotopedy s opěrkou zad. Trenažéry Technogym mají funkci měření tepové frekvence tak, že splní požadavky začátečníků pro mírný kondiční trénink, ale i velmi náročné požadavky profesionálních sportovců. Ovládání je velmi jednoduché a pokryje širokou škálu Vašich požadavků. K sledování tepové frekvence Vám zapůjčíme hrudní pásy (sporttestry), které ve spolupráci s počítačem sledují Váš výkon. Čas při cvičení si můžete zpříjemnit sledovaním plasmové televize nebo poslechem muziky.

Nezapomeňte své tělo odměnit za sportovní výkon a odpočiňte si v příjemné atmosféře fitness baru u naší recepce. Nabízíme zde velký výběr chlazených i nechlazených nápojů, čerstvě namíchaných iontových, proteinových a sacharidových koktejlů či energetických tyčinek. Na fitness baru si můžete zakoupit potravinové doplňky od firem NUTREND, MULTIPOWER.

Pokud se cvičením začínáte úplně, či po dlouhé pauze, doporučujeme prvních pár tréninků absolvovat pod dohledem personálního trenéra, který Vás seznámí se základními pravidly při cvičení, pomůže sestavit cvičební program, poradí s výživou a dodá extra motivaci.